Sur Çelik Kapı

ALBERO Pivot Villa Kapısı

ALBERO Pivot Villa Kapısı

VİLLA SERİSİ

  1. Anasayfa
  2. /
  3. ALBERO Pivot Villa Kapısı

ALBERO PİVOT VİLLA KAPISI

VİLLA SERİSİ

Patentli Ürün

Galvanizli saçlarla oluşturulmuş farklı ebatlardaki monoblok çelik konstrüksiyon gövdenin yüzeylerinde ahşap, cam, alüminyum, kompakt laminant, cam vs. ürünler ile kaplanarak kanat çevresi özel tasarlanan patentli alüminyum profiller ile çevrelenmektedir.

Kilit Seçenekleri:
Merkezi Kilit

* Pivot grubunda fiyatlar ölçüye göre değişiklik göstermektedir.

SUR ÇELİK KAPI , sitedeki gerçek ürün ve beyanlar arasındaki farklılıklardan sorumlu tutulamaz. Görsellerdeki renkler ve kullanılan aksesuarlar, orijinalinden farklılık gösterebilir..

Pivot Kapı nedir?

Bu sistemler tavan kot yüksekliğinin fazla olduğu konutların bina girişlerinde kullanılmaktadır.
Aynı zamanda bu sistem binalarda özgün çözümler için de tercih edilmektedir diyebiliriz.Pivot kapı sistemleri hem havalandırma hem pratiklik hem de farklı bir görüntü için en çok tercih edilen sistemler arasında gelmektedir.

Kare, dikdörtgen ve asimetrik formlara sahip pivot kapı iç mekanınızda size büyük bir bir konfor, ferahlık, genişlik sağlayacaktır.
Pivot kapı sistemleri aynı zamanda mükemmel ses ve ısı yalıtım özelliklerinin yanında yüksek güvenlik özelliğine de sahiptir.
Bu sistemlerin en büyük özelliği mükemmel teknik ve görselliği ile tüketicilere konfor sağlayan yeni bir kapı sistemi olmasıdır.

Pivot kapı sistemleri size evinizde büyük kolaylık sağlamayı amaçlamaktadır.

Detaylı bir biçimde ifade ettiğimiz üzere pivot kapılar kullanım alanlarına göre geniş görüş alanı sağlayan sistemleri sayesinde, mimari projelerde yeni bir alternatif olma özelliğini taşır.

 

Neden Biz? (SUR PİVOT KAPI SİSTEMLERİ)

İfade ettiğimiz üzere size her anlamda büyük kolaylık sağlayacak pivot kapı sistemlerinden eviniz için en uygun olanı seçmeniz önemlidir.

Kare, dikdörtgen veya asimetrik pivot kapı sistemlerinden eviniz için en uygun olanı seçerek hem hayal ettiğiniz görseli elde etmiş olursunu hem de mükemmel ses ve ısı yalıtım özelliklerinin yanında yüksek güvenlik özelliğine de sahip olursunuz.
Farklı pivot kapı sistemleri konusunda Ar-Ge çalışmalarımızın sonucunda, uzman teknik kadromuzla size pivot kapılar hakkında daha fazla bilgi verebiliriz.

Aynı zamanda uzman kadromuz ve deneyimli ekibimizle size tam aradığınız sistemi sağlayabiliriz.

SUR ÇELİK KAPI OLARAK Kanat genişliği 2.00 metre ve kanat yüksekliği 3.00 metre olabilen pivot kapı sistemlerinde sizlere mükemmel ses ve ısı yalıtım özelliklerinin yanında yüksek güvenlik özelliğine de pivot kapılar üretebiliriz.

Patentli Teknoloji

Ar-Ge çalışmaları sonucu her biri patentli teknoloji.

Hırsızlığa Karşı Garantili

Dünyada ilk uygulayan firma.

European Standarts

Uluslararası standartlarda üretim

315 G Merkezi Kilit

Daha Güvenli 315G, saldırılara karşı 14 noktadan kilitleme yapar. Ayrıca millerden biri zorlandığında diğerlerinin etkilenmediği “Geometrik Kilitleme” özelliği sunar.

Daha akıllı 315G, patentli dişli mekanizması sayesinde daha kısa zamanda 4 akıllı turu tamamlayıp, milleri 41.5 mm çıkartarak ekstra güvenlik sağlar.

Anahtarınızı İlk Kullanan Siz Olun, İçiniz Rahat Olsun

Çelik kapı kilitlerimizde güvenliği arttırıcı yeni bir özellik: Çelik kapınızın üretimi, nakliyesi ve montajı sırasında geçici olarak yeşil renkli montaj anahtarı kullanılır.

Kapı son kullanıcıya teslim edildiği sırada kapalı bir ambalaj içinde bulunan 5 adet sarı renkli anahtarın 1 defa kullanılması halinde barelin şifresi değişir ve yeşil anahtar iptal olur. Böylece kullanıcı anahtarını ilk defa güvenle kendi kullanmış olur. Ayrıca anahtar çoğaltma kartı da yine kapalı bir ambalaj içinde verilir.

Nerede Bulabilirim?

Size en yakın bayi ile iletişime geçin.

Projemde Kullanabilir miyim?

Projenizde kullanmak için bizimle iletişime geçin!